Очищення фасадів будівель промисловими альпіністами | DOMOSAT

Очищення фасадів будівель промисловими альпіністами

Власники будинків прагнуть утримувати фасади в чистоті. Якщо будова багатоповерхове, особливо офісне або виробниче, для очищення верхніх поверхів запрошують промислових альпіністів.
Клінінгові компанії, надаючи послугу очищення будівель, мають у своєму розпорядженні спеціальним дозволом, фахівцями і необхідним обладнанням для проведення висотних робіт. Для співпраці з клінінгової компанією необхідно укласти договір.
Як часто прибирають фасади
Послуга очищення будівель вважається сезонною. Укладаючи договір, керуючі компанії від імені власників об’єктів багатоквартирних будинків прописують кількість прибирань фасаду, як правило, одна або дві в році (восени і навесні). Великим компаніям, банкам прибирань може знадобитися більше, для підтримки іміджу і цілей реклами. Аеропорти та залізничні вокзали вдаються до послуг найчастіше в літній сезон.
Найскладніша мийка фасаду
Конструкції будівлі з алюмінію і скла, а також світлопрозорих матеріалів – найбільш складні елементи в роботі промислових альпіністів. Алюміній окислюється і працювати доводиться обережно, використовуючи засоби хімічні. При очищенні склопакета не можна допустити пошкодження герметика склопакета. Промислові альпіністи використовують спеціальні технології, проте працювати на висоті не легко.
Чистка фасаду від снігу та криги фасадів і покрівлі будівель
Взимку сніг накопичується не тільки на покрівлі, але і на фасадах будівель, водостоках, карнизах, вивісках, кондиціонерах. Очищення будівель від снігу та криги типова робота промислових альпіністів. Фасад очищають після покрівлі тільки спеціальними інструментами, акуратно. Завдання альпіністів не пошкодити облицювання фасаду. Поки роботи виконуються, територія навколо будівлі огороджується і охороняється, з метою безпеки перехожих і проїжджаючих автомобілів. Сніг і лід з фасадів після закінчення робіт вивозиться на спеціальної техніки. Це в інтересах компанії, оскільки в разі заподіяння шкоди його доведеться відшкодовувати.
Безпека під час роботи
Промислові альпіністи сміливі хлопці, впевнено працюють на висоті, але тільки після спеціальної підготовки отримують допуск до висотних робіт. Спеціальне спорядження, яке забезпечується компанією, дозволяє дотримуватися безпеку під час роботи на висоті, використовується страховка. Захисний одяг, каски, рукавички також входять в комплект спорядження.

Поделиться:
Нет комментариев

Добавить комментарий