Міжкімнатні двері для особняків та офісів | DOMOSAT

Міжкімнатні двері для особняків та офісів – купити міжкімнатні двері на сайті Status Doors

Міжкімнатні двері у домі відіграють важливу роль. По-перше, вони відділяють кімнати одна від одної, створюючи звуко- та теплоізоляцію. По-друге, підкреслюють смак господарів, особливо, якщо вдало вписуються в загальний інтер’єр. Та вибрати їх не так, просто, як здається на перший погляд. Двері міжкімнатні, каталог з якими представлений на сайті Status Doors – це можливість створити затишок та гармонію в кожному домі.

Серед найбільш популярних моделей, які консультанти пропонують клієнтам – класичні білі, зі скляними вставками та декоративними елементами, приховані, ламіновані, шпоновані, пластикові та дерев’яні. Кожен із різновидів підходить для експлуатації у відповідних вимогах. Наприклад, пластикові двері відмінно підійдуть для ванних кімнат та господарських тамбурів. Скляні двері будуть оригінальним доповненням вітальні чи виходу на балкон. Приховані двері будуть вести до кімнати, замаскованої у стіні.

Які б двері клієнт не обрав, усі вони створені з високоякісної сировини, мають міцну та надійну фурнітуру і вигідно підкреслюють стиль та дизайн. Усі дверні полотна ідеально підігнані, не мають зазорів та дефектів, тому забезпечують відмінне збереження тепла та затишку в домі.

Чому дерево залишається лідером на ринку дверей

Якщо дозволяє бюджет, то можна вибрати міжкімнатні двері з натурального дуба, які забезпечать стійкість, надійність та естетичність. Здавна дуб символізує аристократизм та шляхетство, це вибір людей з хорошим смаком. Відповідно і вартість дерев’яних дверей також буде вирізнятися, але експлуатаційні якості цілком її виправдовують.

Інший варіант – двері з натурального шпону. Вони легші, мають іншу структуру, але зовнішньо абсолютно повторюють фактуру дерева, відтінок та візерунок.

Екологічність матеріалу дозволяє установлювати такі двері в дитячих кімнатах, дитсадках, лікарнях. За ними легко доглядати, а при дотриманні мінімальних умов експлуатації. Двері будуть залишатися привабливими та естетичними.

Двері від фабрики Статус обов’язково впишуться у будь-який інтер’єр, починаючи з класичного і закінчуючи стилем модерн. Різні відтінки світлих і темних кольорів дозволять оригінально оформити кімнати у будинку та офісі. Кожне дверне полотно супроводжується гарантійним талоном від виробника, що є приводом довіри для клієнтів.

Покупка дверей – це відповідальна справа, тому мати справу потрібно тільки з відповідальними фабриками та виробниками.

Поделиться:
Нет комментариев

Добавить комментарий