Міжкімнатні двері – родзинка інтер’єру | DOMOSAT

Міжкімнатні двері – родзинка інтер’єру

Обрати міжкімнатні двері у Львові досить просто – адже виробники пропонують широкий асортимент, детально на сайті. Наприклад, на сайті компанії «Центр дверей» можна вибрати цікавий варіант серед товарів від десятків брендів.

Проте не всім відомо, що при виборі слід звернути увагу не лише на дизайн і матеріали, а й на конструкцію. Конструкція дверей допоможе вирішити безліч побутових проблем. Ми звикли до розпашних дверей, які відкриваються назад чи вперед, і потребують для цього певної кількості незайнятого меблями простору.

А що, раптом у помешканні немає вільного місця, і кожен квадратний сантиметр хочеться використати із користю? Можливо, є інша потреба – наприклад, в домі є кілька домашніх улюбленців, і перед ними постійно доводиться відкривати двері, а господарі мріють, щоб вони відкривалися автоматично? Може, потрібні двері для комори, але вони при відкриванні будуть перекривати коридор? Для кожної з цих потреб винайшли окрему конструкцію дверей.

Двері яких конструкцій пропонують виробники на сайті «Центр дверей»?

  1. Вхідні. Ця конструкція передбачає звичайні нам двері, що відкриваються вперед або назад і потребують пройому розміром не більше за 90 сантиметрів.
  2. Розсувні – такі двері рухаються паралельно до стіни. Це варіант для досить великих приміщень. Адже на простір, який полотно займе у відчиненому положенні, не можна нічого ставити чи вішати. З іншого боку, є змога поставити крісло чи ліжко трохи далі від стіни, щоб не заважати руху конструкції.
  3. Складні – ці двері складаються із двох частин, які вільно відкриваються і самостійно закриваються. З такими дверима справиться навіть домашній улюбленець, тому перед улюбленим котом чи псом не доведеться відкривати чи закривати двері. Двері також будуть вдалими у коморі, або допоможуть поділити кімнату на зони.
  4. Касетні – нагадують розсувні, але не ковзають вздовж стіни, а ховаються в неї. Можуть бути як одностулковими, так і двостулковими. Двері дуже щільно закриваються, тому забезпечують чудову звуко- та шумоізоляцію. Тому їх часто рекомендують монтувати на кухні.

Обираючи двері міжкімнатні у Львові, слід також звернути увагу на їхню довговічність. Найдовше прослужать двері з цінних порід дерева – горіха, дуб, граб, чорне і червоне дерево. Проте такі двері найдорожчі, тому часто обирають інші варіанти. Перш за все, слід оцінити стійкість дверей до світла і механічних ушкоджень, виробник має гарантувати їхній незмінний зовнішній вигляд протягом 10 років. Потрібно також звернути увагу на наявність сертифіката якості кріплення шпону чи пластику.

Варто перевірити, чи двері зі шпону та пластику гарно ізолюють від шуму та чи не змінюють свою форму при надмірній вологості. Всім цим вимогам відповідають двері, які пропонує салон «Центр дверей». На сайті компанії можна ознайомитися із акційними пропозиціями.

Поделиться:
Нет комментариев

Добавить комментарий