Навіщо потрібні антиоксиданти – опис простою мовою | DOMOSAT

Навіщо потрібні антиоксиданти – опис простою мовою

Відразу після грози відчувається свіже повітря, яким дуже приємно дихати, а деякі відзначають підвищення настрою. Це не чудо, а просте збільшення негативно заряджених іонів, які виступають в ролі оксидантів. Ці частинки, проникаючи в організм, надають масу позитивних властивостей, спонукаючи активацію фізіологічних процесів, запрограмованих на оздоровлення і омолоджування організму.

Домогтися такого ж ефекту, як і після грози, можна двома способами: поставити іонізатор повітря до себе в кімнату або вживати антиоксиданти безпосередньо. Попереднє речення дуже спрощене, так як біологічно активні добавки не є чистими антиоксидантами, а мають їх властивості. Тобто БАД, потрапляючи в організм, сприяє підвищенню концентрації негативно заряджених іонів, що і робить омолоджуючий ефект.

Подібного роду препарати підсилюють сприйнятливість клітини до живильних речовин, а також сприяють очищенню від вільних радикалів, токсинів, шлаків і т.д. Вживати їх потрібно курсами, так як в більшості випадків антиоксиданти виготовляються із сировини рослинного походження. Простіше кажучи, ефект буде не раніше ніж через три-чотири тижні систематичного вживання.

Ефект від прийому антиоксидантів:

  • Покращення самопочуття природним для організму шляхом – на відміну від стимуляторів, що дають тимчасовий ефект, дія антиоксидантів базується на очищенні організму, що і провокує підвищення продуктивності і працездатності;
  • Омолодження шкіри і організму в цілому. Крім візуального прояву, у чоловіків поліпшується синтез тестостерону, що позитивно відзначається на чоловічій силі, а у жінок пропадають зморшки і в’ялість шкіри;
  • Профілактика пухлинних захворювань і інших смертельно небезпечних хвороб;
  • Збільшення силових і швидкісно-силових показників на тлі швидкого відновлення після важких виснажливих фізичних навантажень.

Антиоксиданти можна купити в порошковій, капсульованій і таблетованій формі. Також висока концентрація антиоксидантів міститься в ягодах, овочах і фруктах. Наприклад, в ста грамах малини міститься денна норма для людини вагою сто кілограм, яка веде активний спосіб життя. Однак не слід забувати, що крім малини людина під час доби споживає іншу їжу, і біологічна цінність на тлі інших продуктів в шлунку помітно впаде. Простіше кажучи, краще купити капсульовані антиоксиданти, що буде більш ефективно і не дорого.

Успіхів, дорогі друзі!

Джерело: https://goo.gl/kBSz15

Поделиться:
Нет комментариев

Добавить комментарий